התקנה ושירות

התקנת פרקט ברחבי הבית

פרקטים הפכו בעידן הנוכחי לנדרשים על ידי אוכלוסיה מגוונת, בשל היתרונות המהותיים אותן הם מספקים. מעבר להיותו מרשים ויוקרתי, מעניק הפרקט אווירה נעימה חמה וביתית בכל מקום בו הוא מותקן, ובנוסף אופן ניקוי הפרקט הינו פשוט והתחזוקה אינה דורשת עבודה קשה.
 
אם גם אתם בחרתם להתקין פרקט במשרדכם, בביתכם או בגינת הבית, זה הזמן לצלצל אלינו ולקבל את התשובות לכל שאלותיכם.
הרקולס הינה חברה בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בהתקנת פרקטים. אנו בהרקולס מבצעים התקנת פרקטים עבור כל לקוח, עסק או ארגון, במקצועיות חסרת פשרות.
במהלך עבודותינו אנו מלווים כל לקוח החל משלב התכנון, דרך ההתקנה ועד הליווי העתידי בתחזוק הפרקט ושמירה על אורך חייו.
 
הרקולס שמה לה למטרה לגרום לכל לקוח להתקין פרקט ולהיות מרוצה הן מחומרי הגלם, מאופן ההתקנה ומהשירות אותו מקבל הלקוח. אחד הפרמטרים החשובים בהתקנת הפרקט הוא השימוש הנכון עם חומרי הגלם, עם חומרי ההדבקה ועם אופן הגימור אשר משווה לעבודה את היוקרה לה מייחל הלקוח.
 

היכן ניתן לבצע התקנת פרקט

התקנת פרקט ניתן לבצע על גבי כל משטח או ריצוף שקיים בביתכם, בגינת הבית, במשרד או באולם התצוגה שברשותכם. על מנת להתקין את הפרקט, אין צורך להסיר את הריצוף הקיים, אלא ההתקנה מתבצעת על גביו מבלי שהריצוף יפריע לשלמות העבודה.
 
אנו בהרקולס מעסיקים צוות עובדים מקצועי ומיומן אשר עובד בהתאם לתקנים האירופאים המחמירים ובהתאם לפיקוח ההנדסי, כדי ליצור תוצאה איכותית בעלת גימור גבוה.
חשוב להבין כי עוד לפני התקנת הפרקט צוות העובדים בוחנים את המשטח ועד שאין הם בטוחים כי הוא ישר כפלס, אין הם מתחילים במלאכת ההתקנה. במידת הצורך אנו בהרקולס נעזרים בבעלי מקצוע המשלימים את העבודה במידת הצורך.
כל בעלי המקצוע איתם בחרנו לעבוד עומדים בקריטריונים הקפדניים הדורשים מקצועיות, שירותיות ומיומנות מעל לכל ספק.
 
רוצים להתחדש בפרקט, להעניק לביתכם את המראה היוקרתי ולזכות בעבודה מקצועית ושירות אישי? צרו קשר ונשמח להעניק לכם את השרות המוביל במחיר אטרקטיבי.